Przejazd nad morze Rewal

Oferujemy unikalną usługę dojazdu nad morze od drzwi do drzwi mikrobusem z całej Polski oraz z Niemiec do miejscowości Rewal. Wyjeżdżamy w każdy dzień wieczorem z południowej Polski i wracamy w każdy dzień wieczorem z nad morza. Nie jesteśmy przewozami liniowymi, więc wyjazdy dochodzą do skutku przy minimum 4 uczestnikach. Jednakże mamy wiele kursów powrotnych lub jedziemy po Klientów, dlatego praktycznie jeździmy najczęściej w Polsce do miejscowości Rewal. Naszym atutem jest to, że podjeżdżamy pod wskazany adres domowy lub do biura, czy tez hotelu i odbieramy Państwa spod adresu. Dzięki temu nie muszą Państwo korzystać z żadnych innych środków komunikacji miejskiej, taksówek czy pomocy innych członków rodziny. Jest to usługa doskonała dla matek z dziećmi, czy też osób starszych. Nie ma oczywiście mowy o przesiadkach, przejazdy są bezpośrednie, drogami najszybszymi, bezpieczne. Na trasie organizujemy postoje na odpoczynek, relaks i toaletę. Podczas każdego przejazdu organizowane są przerwy w większości na dużych stacjach paliw, w barach szybkiej obsługi jak Mcdonald czy KFC. Nie ma dużych ograniczeń w bagażach, można wziąć dużą walizkę, bagaż podręczny, wózek dla dziecka, czy też sprzęt plażowy. Nasi Klienci są zadowoleni z naszej usługi i chętnie ją polecają. Zapraszamy do ekspresowego przejazdu mikrobusem nad morze do miejscowości Rewal.

 

Jak zarezerwować?

Aby zarezerwować przejazd należy wypełnić formularz rezerwacji na stronie internetowej www.gdzienadmorze.pl

Po wypełnieniu formularza należy wydrukować umowę zgłoszenie, podpisać i odesłać do nas pocztą elektroniczną lub umieścić w panelu Klienta.

Panel Klienta służy też do komunikacji pomiędzy Wami a Organizatorem przejazdu.

 

Jak dojechać nad Bałtyk do miejscowości Rewal?

Oferujemy Wam dojazd nad Bałtyk do miejscowości Rewal od drzwi do drzwi. W jedna stronę cena usługi z południowej Polski wynosi 150 zł

Oferujemy również przejazdy autokarami liniowymi, przy czym w tym przypadku są to tylko określone miejscowości i należy do nich dotrzeć na swój koszt. Z południowej Polski ceny są od 80 do 120 zł za osobę dorosłą.

 

Rozkłady z odjazdami nad morze z różnych miast położonych w Polsce

Z Krakowa i Małopolski nad morze

Najbardziej przydatna jest wg mnie wyszukiwarka i kalkulacja przejazdów na stronie www.gdzienadmorze.pl

Sposób użycia jest w miarę intuicyjny, dla porządku jednak powiem, że należy wpisać miejscowość, do której chcemy jechać, miejscowość z której jedziemy i datę podróży i odczytać wyniki. Jest to o tyle miłe, że zawsze otrzymamy pozytywny wynik i kalkulację, a ponadto możemy zażyczyć sobie godzinę podstawienia pod dom. Ponadto wyszukiwarka jest przydatna również dla mieszkańców innych części kraju.
Wakacyjne linie autobusowe prowadzą z Krakowa do: Władysławowa, Jastrzębiej Góry, Karwi, Choczewa i Łeby.

Przewoźnicy maja w ofercie przewozy z Krakowa nad zachodnią część polskiego wybrzeża.

Trasa prowadzi m.in. przez Międzyzdroje, Dziwnów, Dziwnówek, Pobierowo, Rewal, Pogorzelicę, Mrzeżyno, Dźwirzyno, Ustronie Morskie, Kołobrzeg, Sarbinowo i Mielno.
I jeszcze kilka innych mniejszych miejscowości.

Oferujemy przejazdy z Podhala, Krakowa i Małopolski na Półwysep Helski (na trasie są m.in. Puck, Władysławowo, Chałupy, Jastarnia i sam Hel).

Oferujemy połączenia ekspresowe do Gdańska (o ile mowa o przejazdach nad morze), ale za to tanie.

Przewozy na trasie z Zakopanego do Ustki (po drodze m.in. Trójmiasto i Słupsk).

Zakopane - Ustka.

Na trasie Zakopane - Kołobrzeg (przez Kraków).

Z Zakopanego i Krakowa do Kołobrzegu.

Połączenia na trasie Zakopane - Łeba.

Połączenia z Krakowa do Kołobrzegu, przy czym linia prowadzi przez większość najważniejszych turystycznie miast na Pomorzu Zachodnim (m.in.  Świnoujście, Międzyzdroje, Dziwnów, Pobierowo, Rewa.

 

Z Katowic i Górnego Śląska nad morze

 

Z Poznania - nad morze do Rewala.

Z Wrocławia - nad morze do Rewala.

Z Lublina - nad morze do Rewala.

Z Białegostoku - nad morze do Rewala.

Z Przemyśla - nad morze do Rewala.

Mława utrzymuje w sezonie letnim liczne kursy z Mazowsza oraz południa kraju nad morze.

Elbląg ma w ofercie przewozy do kilku nadmorskich miejscowości m.in. na trasie z Białegostoku, Olsztyna, Warszawy i Elbląga.

Szczecinek organizuje przewozy m.in. do Koszalina (a w sezonie do Mielna) z Krynicy-Zdrój (po drodze m.in. Kraków, Katowice, Poznań).

Przewozy sezonowe z południa kraju (Kraków, Katowice) do wielu nadmorskich miejscowości.

Pszczyna w sezonie kursują z Górnego Śląska m.in. do Mielna, Ustronia, Kołobrzegu.

Sieradz ma w ofercie letnie przewozy na trasie Sieradz-Mielno (m.in. przez Poznań i Kalisz).

Bydgoszcz oferuje połączenia m.in. z Mazowsza (Warszawa, Płock) i Kujaw (Bydgoszcz, Toruń) m.in. do Kołobrzegu.

Bytów oferuje w sezonie połączenia m.in. na trasie Zakopane - Łeba (m.in.przez Kraków, Kielce, Łódź, Włocławek, Toruń - a z nadmorskich miejscowości: przez Trójmiasto, Władysławowo i Karwię), Karpacz -Kołobrzeg (przez Jelenią Górę, Legnicę i Lubin, Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, nad samym morzem trasa prowadzi m.in. przez Świnoujście, Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów i Dziwnówek, Pobierowo, Rewal, Niechorze, Mrzeżyno, Dźwirzyno, do Grzybowa i Kołobrzegu) oraz Kudowa-Zdrój - Ustka (przez cały rok, przez miejscowości Kotliny Kłodzkiej, Wrocław, Poznań, Piłę oraz wiele innych miast).

Sezonowe przewozy na trasach z Wrocławia, do takich nadmorskich kurortów jak Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Dębki, Łeba. Trasa prowadzi m.in. przez Ostrów wielkopolski, Kalisz, Konin, Inowrocław, Toruń i Trójmiasto.

Sezonowe przewozy z Górnego i Dolnego Śląska (Rybnik, Żory, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław) do Ustronia Morskiego.Trasa prowadzi m.in.przez Międzyzdroje, Dziwnów, Pobierowo, Rewal, Dźwirzyno i Mrzeżyno, Kołobrzeg.

Również z Wrocławia i Dolnego Śląska prowadzi trasa - można dojechać m.in. do Mielna, Ustronia Morskiego, Sarbinowa, Gąsek, Kołobrzegu.

Z Legnicy połączenia m.in. do Darłowa (trasa prowadzi przez m.in. Polkowice, Głogów, Leszno, Poznań, Piłę, Wałcz i Połczyn-Zdrój do takich nadmorskich miejscowości jak Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Mielno i Unieście, Łazy i Dąbki) oraz z Legnicy do Świnoujścia (trasa m.in. przez Nową Sól, Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, a z miejscowości nad Bałtykiem - przez Pogorzelicę, Niechorze, Rewal, Łukęcin, Dziwnów i Dziwnówek, Międzywodzie i Międzyzdroje.

Z Wałbrzycha i Świdnicy przez Legnicę kursują w sezonie letnim autobusy do Międzyzdrojów, Dzwinowa i Dziwnówka,Kołobrzegu, Chłopów, Mielna, Unieścia (i jeszcze kilku miejscowości po drodze) autobusy PKS Świdnica.

Trochę podobną trasę mają autobusy w Bielawie, trasa prowadzi przez Dzierżoniów, Wałbrzych i Świdnicę, Legnicę, Lubin, Polkowice, natomiast zestaw nadmorskich miejscowości przez które przejeżdża obejmuje m.in. Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Rewal, Niechorze, Kołobrzeg i Mielno-Unieście..

Jelenia Góra oferuje sezonowe przewozy między innymi na trasie Jelenia Góra - Świnoujście (m.in. przez Zgorzelec, a z nadmorskich miejscowości - przez Pogorzelicę, Niechorze, Rewal, Pobierowo, Dziwnówek, Dziwnów, Międzywodzie i Międzyzdroje).