Autokarem nad morze

W latach 80-tych najpopularniejszą formą wypoczynku były wczasy autokarem nad morzem. Lata minęły, mamy XXI wiek i dalej autokarem nad morze jeżdżą nasze dzieci, wnuki, rodzice, dziadkowie. Przejazd przez Polskę z południa na północ nad morze to najlepsza forma poznania Polski i przyznania racji, że jesteśmy wielcy.

Miasta wyjazdowe z południowej Polski

Oferujemy w naszej ofercie ponad 160 miast wyjazdowych z południowej Polski i z miast, przez które przejeżdżamy w kierunku Morza Bałtyckiego.

Trasa przejazdu

Trasa przejazdu jest ustala dynamicznie w zależności od ilości chętnych i miejsc, do których jedziemy. W sytuacji, gdy posiadamy małą grupę, autokar przejeżdża przez całe wybrzeże Bałtyckie docierając od najdalej oddalonych miejsc najpóźniej o godzinie 15:00. Trasa jest ustalana każdorazowo, 24 godziny przed wyjazdem, dlatego nie sposób wcześniej podać dokładną trasę przejazdu.

Bezpieczeństwo przejazdu

Wszystkie przejazdy są analizowane pod względem bezpieczeństwa i czasu pracy kierowców zgodnie z wymogami o transporcie międzynarodowym. Wymiana kierowców występuje często na trasie. Na początku - przy zbieraniu Klientów poszczególnych miast wyjazdowych - trasę może obsługiwać 1 kierowca. Drugi kierowca zmiennik wymienia 1 kierowcę na trasie. Ze strony Organizatora kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo przejazdu. W przypadku zgłoszenia grup kolonijnych i młodzieżowych prosimy o ustalenie warunków przejazdu, ponieważ tak grupa wymaga szczególnych uwarunkowań.

tagi: autokarem nad morze